*Floricienta*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Floricienta*

Ovaj forum prati priču djevojke koja je vjerovala u vile i prinčeve,to je priča o djevojci koja je pronašla svog princa na bijelom konju,to je priča o Florenciji!!!!Vaš Admin team
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 prijateljske pjesmice

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeTue May 13, 2008 4:59 pm

pisite prijateljske poruke...
Na vrh Go down
NaTa




Female Broj komentara : 4
Age : 32
Mjesto : u Tutijevom zagrljaju
Registration date : 2008-07-10

prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:10 pm

*Kada dodje jedan prijatelj, zauvek ode samoca i rec deljenje dobije sasvim novi smisao: izmedju krila koje se ne usudjujem rasirtiti i drugo srce koje me cini kompletnom. Zivot nije isti posle njegovog dolazka. Mnogo puta se u jednom neprijatelju krije jedan veliki prijatelj. Iako nas dok to shvatimo moze kostati puno suza, ako nas vodi ka jednom novom prijatelju, svaka od isplakane suze vredela je. Very Happy
Na vrh Go down
euge_princessa
Delfina te pokusava otjerati
Delfina te pokusava otjerati
euge_princessa


Female Broj komentara : 223
Age : 27
Mjesto : Con Tommy en Buenos Aires
Registration date : 2008-06-29

prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:18 pm

hvala
Na vrh Go down
http://princessas.forumotion.com
sanja94
Dolazis u kucu Fritzenwalden
Dolazis u kucu Fritzenwalden
sanja94


Female Broj komentara : 59
Age : 29
Registration date : 2008-07-31

prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 4:17 pm

*Ako ti ikad zaplace oko, ako te neko povredi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, pozovi me, ja bicu tu!*


*Hiljadu ruza procvetalo u vrtu snova, hiljadu zvezda zasjalo u ocima ljudi koji te vole, a samo jedna ruza iskrenog prijateljstva zivi u mom srcu za tebe!*

*Budi tu, jer sam sita savrsenih ljudi sto prolaze ne dajuci nista, a tarzeci sve! Budi tu, jer nista na svetu nam nije ostalo osim prijateljstva!!*

*
Ako ikada dozivis poraz, ne dozvoli da ti u ocima zablistaju suze, jer ljudi su zli i na tvojim rusevinama sagradit ce sebi spomen uspjeha…*
Hvala ti za srecu, radost i smeh, hvala ti za svaki sakriveni greh. Hvala ti za rec sto suze brise,takav se prijatelj ne nalazi vise!*

*Seti se da imas nesto vaznije od zlata, nesto sladje od cokolade, seti se prijateljice da imas mene i da cu uvek biti tu uz tebe!*

*Sta da ti poklonim za Novu godinu? Auto, novac, prijateljstvo? Za prve dvije zelje pisi Deda Mrazu, a prijateljstvo cu ti pokloniti JA!*

*Ako ti u zivotu tesko bude i sretnes zle ljude, ako ti srce duboko rane, ja necu dati da ono stane, necu ti reci zbogom, bicu drug i plakacu sa tobom!*

*Zelim da tugu nikada ne vide tvoje oci. Zelim da ti sreca blista kao zvezde u noci, zelim da te dusa nikada ne zaboli, a svako kao ja da te ceni, postuje i voli.*

*Teško je pronaći prave reči, jer pravih reči je toliko malo… I da li su uopšte potrebne reči, da shvatiš da mi je do tebe stalo…!?*

*Drugarstvo je krho kao latica ruze,za oslonac u zivotu prijatelji sluze,zato hrabro i odlucno kroz zivot gazi jer te tvoja drugarica sa strane pazi!!*

*Hvala ti što si tako dobra prema meni, sto si me naucila prave vrednosti da cenim, sto trpis kada sam dosadna i teška i sto za nase drugarstvo nikada necu reci da je greska! Hvala ti na svemu lepom sto si mi pruzila, i nikada ne pitaj kako ni zasto…Volim te, jer si to zasluzila!*

*Bili smo zajedno mnogo,mnogo godina i dok je Sunce sijalo i dok je puno suza palo,bili smo jedna nacija i ostali jedna jedina´´89 GENERACIJA.*

*Kad te tuga snađe i oči su ti pune suza a neznaš kako to preboljeti i nasdtaviti dalje živjeti, obrat se meni koja če uvijek niti uz tebe u nsjtežim trenucima, davati ti savjete i tješiti te odjutra do mraky. nemoj nikada popustiti većkreni dalje uživaj u barem malo trenutaka kojew ti je pružao život. a kad jednog dana tvoja dobra duša nestane zauvijek na nebu če te čekati moja duša kao znak prijateljstva i ljubavi!*

*Kad ptica poleti uz ponoć krila seti se da si mi uvek ko sestra bila!!!!!!*











*
Na vrh Go down
euge_princessa
Delfina te pokusava otjerati
Delfina te pokusava otjerati
euge_princessa


Female Broj komentara : 223
Age : 27
Mjesto : Con Tommy en Buenos Aires
Registration date : 2008-06-29

prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 12:05 am

Grax
Na vrh Go down
http://princessas.forumotion.com
Gost
Gost
Anonymous



prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:40 pm

tnx
Na vrh Go down
Sponsored content





prijateljske pjesmice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijateljske pjesmice   prijateljske pjesmice Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prijateljske pjesmice
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ljubavne pjesmice

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Floricienta* :: Floricienta Off :: SMS Porukice-
Idi na: