*Floricienta*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Floricienta*

Ovaj forum prati priču djevojke koja je vjerovala u vile i prinčeve,to je priča o djevojci koja je pronašla svog princa na bijelom konju,to je priča o Florenciji!!!!Vaš Admin team
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Heeeeeeeeey

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Florencia Bertotti

Florencia Bertotti


Broj komentara : 10
Registration date : 2008-07-13

Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 12:59 am

Heeeeeey! Ja sam Ivana i obozavam Floricientu.... Imam 13 god i iz Nisa sam... Dosla sam ovde po preporuci Stefane, moje drugarice, koja mislim da je ovde potpisana kao Flor... Dakle Stefy, evo meeeeee!
Na vrh Go down
Flor
Moderatorica
Moderatorica
Flor


Female Broj komentara : 83
Age : 28
Registration date : 2008-07-05

Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 1:01 am

Heeeeeeey! Gde si, amigice moja! Ipak si dosla... Pa, dobro dosla!!! Very Happy:D:D
Heeeeeeeeey FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 1:56 am

wlc
Na vrh Go down
euge_princessa
Delfina te pokusava otjerati
Delfina te pokusava otjerati
euge_princessa


Female Broj komentara : 223
Age : 27
Mjesto : Con Tommy en Buenos Aires
Registration date : 2008-06-29

Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 9:48 pm

Bienvendia!
Na vrh Go down
http://princessas.forumotion.com
Luly

Luly


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-07-01

Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 8:17 pm

wlc
Na vrh Go down
Sponsored content





Heeeeeeeeey Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Heeeeeeeeey   Heeeeeeeeey Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Heeeeeeeeey
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Floricienta* :: Predstavite se-
Idi na: